Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę 2018

Tradycyjnie 28 lipca, po raz 36 wyruszy  Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, by po 16- dniowej wędrówce stanąć z dziękczynieniem, uwielbieniem i prośbą przed tronem Jasnogórskiej Pani. Ten czas przeżywać będziemy pod hasłem ,, Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. To właśnie On – Duch Święty poprowadzi nas szczególnie drogą wolności i radości. Przeżywamy Jego obecność każdego dnia: to pokój, łagodność, doświadczenie uwolnienia i moc do pokonywania trudności. W czasie drogi usłyszymy, a przede wszystkim doświadczymy jak wielkie dary i charyzmaty złożone są w sercu każdego z nas. Jeśli czujesz, że Duch Święty przynagla Cię do wielkiej wędrówki, do życia w mocy Ducha lub jeśli czujesz brak pokoju i radości – ten czas jest szczególnie dla Ciebie!

W Wielkim Jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości poprzez nasz trud i świadectwo wiary niesione przez prawie całą Polskę, będziemy prosić Maryję za naszą Ojczyznę, by dar wolności był dobrze przez nas rozumiany i wykorzystany.

Prosimy o przekazywanie informacji o pielgrzymce każdej osobie, która może wyruszyć z nami na szlak. Wszystkich, którzy fizycznie nie mogą uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu zapraszamy do duchowej łączności poprzez zapisywanie się do Grupy Biało- Złotej.

Za każde świadectwo, dar modlitwy i materialne wsparcie z serca dziękujemy! Niech Was Bóg błogosławi! I do zobaczenia na pielgrzymim szlaku!